Czuwaj!
Podaję do wiadomości informacje o zbiórkach zastępów:
Bieliki (Wielgowo):
Spotykamy się na przystanku Stary Szlak nż. o 10:00. Kończymy o 13:30 w tym samym miejscu. Ubieramy się w mundury. kto nie ma to wygodnie i odpowiednio do pogody. Zabieramy ze sobą prowiant, oraz w razie możliwości pakiet biszkopta.
Sokoły (Załom):
Spotykamy się o 10:00 na placu obok kościoła w Załomiu. Kończymy o 13:00 w tym samym miejscu. Ubieramy się w mundury. kto nie ma to wygodnie i odpowiednio do pogody. Zabieramy ze sobą prowiant, oraz w razie możliwości pakiet biszkopta.
Puchacze (Zdroje):
Spotykamy się o 10:00 pod mostkiem przy jeziorze Szmaragdowym. Kończymy o 13:00 w tym samym miejscu. Ubieramy się w mundury. kto nie ma to wygodnie i odpowiednio do pogody. Zabieramy ze sobą prowiant, oraz w razie możliwości pakiet biszkopta.
Rybołowy (Kobylanka, Reptowo):
Spotykamy się o 10:00 przed Szkołą Podstawową w Reptowie. Kończymy w tym samym miejscu o 13:00. Ubieramy się w mundury. kto nie ma to wygodnie i odpowiednio do pogody. Zabieramy ze sobą prowiant, oraz w razie możliwości pakiet biszkopta.
Jeśli nie wiesz na którą zbiórkę pójść, udaj się gdzie jest ci wygodnie i najbliżej! Z czasem ustalimy Twój docelowy zastęp 😀