Czuwaj!
Już w sobotę odbędzie się zbiórka drużyny. Spotykamy się o 10:00 pod mostkiem nad jeziorem Szmaragdowym, koniec na polanie widokowej o 15:00. Pamiętajcie o pakiecie Biszkopta!
Podczas zbiórki przewidziany jest format warsztatów z ojcem. Panów prosimy o zjawienie się o godz. 11:30 na polanie widokowej. Prosimy każdego o wzięcie pudełka zapałek.
Do zobaczenia!
Wielkimi krokami zbliża się obóz letni. Tegoroczną tematyką jest Szlachta i okres XV-XVI. Każdy uczestnik jest zobowiązany wykonać strój dla siebie. W jego skład wchodzą:
biała koszula (może być kremowa, niekoniecznie czysta 😉
Spodnie – proste luźne, ciemne, długie spodnie – proponuję odwiedzić sklep z odzieżą używaną 😉
Stroje zabieramy razem z ekwipunkiem na obóz.