Zbiórka z tatą + strój na obóz

Czuwaj!
Już w sobotę odbędzie się zbiórka drużyny. Spotykamy się o 10:00 pod mostkiem nad jeziorem Szmaragdowym, koniec na polanie widokowej o 15:00. Pamiętajcie o pakiecie Biszkopta!
Podczas zbiórki przewidziany jest format warsztatów z ojcem. Panów prosimy o zjawienie się o godz. 11:30 na polanie widokowej. Prosimy każdego o wzięcie pudełka zapałek.
Do zobaczenia!

Wielkimi krokami zbliża się obóz letni. Tegoroczną tematyką jest Szlachta i okres XV-XVI. Każdy uczestnik jest zobowiązany wykonać strój dla siebie. W jego skład wchodzą:
biała koszula (może być kremowa, niekoniecznie czysta 😉
Spodnie – proste luźne, ciemne, długie spodnie – proponuję odwiedzić sklep z odzieżą używaną 😉

Stroje zabieramy razem z ekwipunkiem na obóz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *