Czuwaj!
W sobotę odbędzie się Święto Szczepu. Udajemy się na głębokie.
Drużyna spotykamy się o 10:40 na Basenie Górniczym.
Sokoły – autobus C z przystanku Załom Kościoł o 10:19
Bieliki – autobus 73 z przystanku Wielgowo Borsucza o 10:19
Z basenu pojedziemy dalej razem drużyną nad jezioro Głębokie.
Zapisani rodzice są zaproszeni na godz. 14:30 nad Goplanę na obiad i dalsze obchody
Planowany koniec o godz. 17:30 – powrót we własnym zakresie (rodzice + syn)
Zbiórka jest DARMOWA.
Ubieramy się ciepło i w zimowe mundury, Pamiętajcie o zbiórce pakiecie biszkopta!
Do zobaczenia 😉