Czuwaj!
Już w najbliższą sobotę spotykamy się na zbiórce rowerowej drużyny. Spotykamy się o godzinie 10:00 w Płoni pod sklepem „Społem” (53°21’31.2″N 14°44’39.4″E). Zakończymy w Wielgowie przy SP13 około godziny 15:00.
Trasa prosta, ok. 25-30km z przewidzianą dłuższą przerwą na ognisko z kiełbaskami 😉
Rzeczy do zabrania:
- sprawny rower
- kask !!!
- strój wygodny, odpowiedni do pogody
- mundur w plecaku
- pakiet biszkopta
- kiełbaski na ognisko
- apteczkę na zastęp
- jak ktoś chce pompkę/dętkę
Proporców nie zabieramy!
Przypominamy o wypełnieniu nowych kart obozowych!
Do zobaczenia na miejscu! 😀
Druh Bartek będzie jechał na zbiórkę rowerem spod SP13 o 9:30 – ewentualnych chętnych zapraszam do spotkania się pod szkołą. (Pamiętaj, że to dodatkowe kilometry! 😉 )