Zbiórka hufca i dokumenty

Zbiórka hufca

Tak jak wspominałem na zbiórce drużyny, w środę odbędzie się zbiórka hufca. Mimo nietypowego terminu naprawdę warto na nią przyjść, ze względu na to, że przy wspólnym ogniu będziemy mogli ugościć harcerzy z Szarych Szeregów! Z czasem jest coraz mniej okazji na spotkanie bohaterami, którzy walczyli w powstaniu warszawskim.

Zbieramy się o 16:50 pod kwiaciarnią Inspiracje (maps.app.goo.gl/hV7J6sdj4xRRQmqs8) przy bramie głównej Cmentarza Centralnego w Szczecinie, a zakończymy ok godziny 19:30 w Szkołach Salezjańskich.

W razie problemów ze znalezieniem się proszę o kontaktowanie się z dh Jankiem (536 740 727) lub z dh Bartkiem (667 990 015).

Odpowiadając na pytania rodziców dotyczące dokumentów i składek:

• Sokoły: panowie, którzy byli dzisiaj pierwszy raz przynoszą na zbiórkę za tydzień Kartę harcerza. Ważne jest aby była wydrukowana dwustronnie i podpisana po obu stronach.
  • Bieliki i Puchacze: przy okazji informacji o następnej akcji drużyny 21 października będziemy przypominać o jej przyniesieniu.

Składki w tym momencie wynoszą 350 zł rocznie, czyli osoby nowe do końca roku opłacają tylko kwartał – 87,5 zł. Instrukcja z tytułami wpłat znajduje się w zakładce Konta

Informacja o zbiórkach zastępów w sobotę 30.09 będzie rozesłana w środę.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy na [email protected] lub pod numerem telefonu 690 927 046.

pwd. Maciej Mazan HO

drużynowy 8 próbnej Szczecińskiej Drużyny Harcerzy "Orlęta" im. Jana Rodowicza "Anody"