Czuwaj!
Czas wakacji się już zakończył, a więc wracamy do aktywności harcerskiej!
Już w najbliższą sobotę – 7 września 2024 spotykamy się całą drużyną na placu zabaw przed parafią pw. Św. Michała Archanioła w Wielgowie o godzinie 10:00. Zbiórkę zakończymy przy Biedronce na ul. Bałtyckiej o 14:30.
Zabieramy ze sobą pakiet biszkopta oraz ubieramy się w mundur letni – jeśli nie masz, ubierz się wygodnie w strój do ubrudzenia
Dodatkowo do zabrania jedna karimata na zastęp!
Rozpoczyna się nowy rok harcerski, a więc idealny czas na przyprowadzenie własnych kolegów na zbiórkę! Zachęć i zaproś swoich znajomych do Twojej drużyny 😉
W tym czasie zapraszamy rodziców na spotkanie z drużynowym do sali Rady Osiedla Wielgowo (https://maps.app.goo.gl/9UfsR13i1C3wDKoNA) w godzinach 13:30 – 14:30. Całość zakończymy wspólnym kręgiem na miejscu.
Informacja do rodziców:
Wraz z rozpoczęciem pracy, potrzebne są wypełnione karty harcerza (zakładka pobieralnia) – proszę przynieść wypełnioną kartę harcerza na zebranie z rodzicami. Należy się upewnić czy wszystko zostało wypełnione i podpisane!!
Do zobaczenia na zbiórce!