Zbiórka drużyny 26.11.2022 r.

Czuwaj!

Przed nami kolejna zbiórka drużyny – spotykamy się w najbliższą sobotę, 26 listopada, na pl. Słowiańskim przy III LO na Dąbiu o godzinie 9:45. Kończymy około godz. 14:30 w tym samym miejscu.

Na zbiórkę przychodzimy w mundurach zimowych i ubieramy się odpowiednio do pogody, a zapewne będzie zimno, jak nie śnieżnie! Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne. Zabieramy ze sobą też:

  • wypełnioną Kartę Harcerza (koniecznie kto jeszcze nie oddał) – dostępna w zakładce Pobieralnia
  • wydrukowaną kartę na stopnień (Kartę biszopta, młodzika…) – dostępne w zakładce Pobieralnia
  • pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)