Zbiórka drużyny 20.12.2025 + wigilia prawobrzeża!

Czuwaj!

20 grudnia, czyli już w najbliższą sobotę odbędzie się zbiórka drużyny, po której będzie miała miejsce wigilia naszej drużyny. Na wigilię dodatkowo zaproszona jest 8 SDHek „Świt”, byłe kadry „Orląt” i „Świtu”, oraz KPH działające przy naszych drużynach.

Rozpoczynamy o godzinie 10:00 na przystanku Stary Szlak nż w Wielgowie. Zbiórkę zakończymy o godzinie 19:00 przy budynku rady osiedla w Wielgowie (ul. Bałtycka 35a).

Lista ekwipunku do zabrania na zbiórkę.

  • ciepłe, ciemne, odpowiednie do pogody okrycie wierzchnie
  • ciepłe picie i prowiant
  • kubek i menażkę – na wigilię
  • pakiet biszkopta

Wigilia prawobrzeża

O godzinie 16:00 w budynku rady osiedla w Wielgowie odbędzie się wigilia naszej drużyny. Obowiązuje umundurowanie harcerskie!

Na wigilie każdy zastęp ma przygotować

  • 2 dowolne dania wigilijne (do wybrania przez zastępowych na grupie ZZtu)
  • 2 obrusy/ceraty

Rzeczy wyżej wymienione zostaną przechowane na czas zbiórki w samochodzie wyznaczonej osoby z kadry drużyny. Prosimy dobrze zabezpieczyć dania!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *