Zbiórka drużyny 17.12.2022 r. i akcja przedświąteczna

Czuwaj!

Zbliża się ostatnia przedświąteczna zbiórka drużyny – najbliższą sobotę, 17 grudnia, spotykamy się na pl. Grunwaldzkim o godzinie 9:50. Zbiórka kończy się około godz. 14:30 w tym samym miejscu. Polecamy bardzo serdecznie dogadanie się, by chłopacy przyjechali zastępami przy użyciu komunkiacji miejskiej – nauka poruszania się po mieście jest ważną umiejętnością, którą trzeba nabywać!

Na zbiórkę przychodzimy w mundurach zimowych i ubieramy się odpowiednio do pogody, a zapewne będzie zimno! Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania możliwie ciemne. Natomiast jeżeli ktoś z Państwa przymierza się do zakupu munduru to prosimy o zapoznanie się zakładką UMUNDUROWANIE na naszej stornie.
Zabieramy ze sobą też:

  • wypełnioną Kartę Harcerza (koniecznie kto jeszcze nie oddał) – dostępna w zakładce Pobieralnia
  • wydrukowaną kartę na stopnień (Kartę biszopta, młodzika…) – dostępne w zakładce Pobieralnia. Jeżeli mamy już swoją to trzymajmy ją w prawej kieszeni bluzy mundurowej, tak by zawsze mieć ją ze sobą!
  • pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)

Natomiast w niedzielę, 18 grudnia, od godzin przedpołudniowych do około 13:00 organiazowana będzie przedświąteczna akcja, którą harcerze będą wykonywać w zastępach, a będzie związana z jednym z elementów sobotniej zbiórki!

W razie potrzeby prosimy o kontakt z członkami kadry 🙂