Zbiórka drużyny 16.09

Przed nami pierwsza, powakacyjna zbiórka drużyny w tym roku harcerskim – czas więc z impetem rozpocząć już piąty(!) rok naszych działań! Spotykamy się w najbliższą sobotę, 16 września, na przystanku Wiślana, pod Szkołą Podstawową nr 13 na ul. Bałtyckiej (mapka poniżej). Zbiórka zaczyna się o godzinie 10:00, a kończy około 14:00 w tym samym miejscu.

Na zbiórkę przychodzimy w mundurach letnich i ubieramy się odpowiednio do pogody (bluzy, kurtki).

Jeżeli to Twoja pierwsza zbiórka i nie posiadasz jeszcze munduru, ubierz się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne.

Zabieramy ze sobą też:

• wypełnioną Kartę Harcerza – dostępna w zakładce Pobieralnia
  • wydrukowaną kartę na stopnień lub kartę biszkopta (dla nowych) – dostępne w zakładce Pobieralnia
  • pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)
  • coś niewielkiego do jedzenia i picia

Ponownie, jeżeli to Twoja pierwsza zbiórka, nie musisz wypełniać i przynosić żadnych dokumentów – przyjdź, zobacz i przekonaj się, a jeżeli Ci się spodoba, to potrzebne dokumenty doniesiesz na następną zbiórkę 😉

Jeżeli Ty lub Twoi rodzice mają pytania śmiało kontaktuj się z naszą kadrą, a w szczególności z druhem Oskarem, drużynowym jednostki, pod numerem telefonu 517251133.