Spotykamy się w najbliższą sobotę, 15 kwietnia, pod mostkiem przy jezieorze Szmaragdowym (koniec ul. Kopalnianej), o godzinie 10:00. Kończymy około godz. 15:00 w tym samym miejscu.
Na zbiórkę przychodzimy standardowo w mundurach zimowych i ubieramy się odpowiednio do pogody! Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne. Zabieramy ze sobą klasyczny ekwipunek, czyli kartę na stopień i Pakiet Biszkopta oraz karimatę na zastęp.
Jeżeli będzie to Twoja pierwsza zbiórka to koniecznie poinformuj o tym rodzica oraz – jeżeli możesz – przynieś ze sobą wydrukowaną próbę harcerza oraz wypełnioną przez rodzica Kartę Harcerza (uważaj, jest dwustronna!)
BARDZO WAŻNA dla tych co jadą na obóz
Sobota jest ostatnią okazją na doniesienie kart obozowych i uzupełnienie płatności za I ratę! Karta i dane do przelewu są dostępne w zakładce OBÓZ 2023.