W sobotę nie ma zbiórki ze względu na to, że cała kadra oraz zastępowi będą w tym czasie na kursie zastępowych odbywającym się w centrum Szczecina. Dlatego zbiórka odbędzie się w poniedziałek z okazji Święta Niepodległości. Spotykamy się o 9 na przystanku Szczecin Zdunowo (nie spóźniamy się). Zabieramy:
- kartę SKA lub 2 bilety godzinne
- notes
- długopis
- apteczkę na zastęp
- można zabrać biało-czerwoną opaskę
Jedziemy do centrum najpierw na Mszę w katedrze w intencji Ojczyzny, później odbędzie się apel oraz gra miejska. Całość skończy się ok. 14 w okolicach Placu Solidarności. Wtedy też wracamy do Wielgowa, więc będziemy z powrotem po 15.