Czuwaj!
Już w sobotę spotykamy się na zbiórce drużyny!
Gdzie? Kamienny krąg przed SP13 w Wielgowie.
Kiedy? 10:00
Kończymy w tym samym miejscu o godzinie 14:00
Pamiętajcie o pakiecie Biszkopta 😉
(PS: kora i zapałki bardzo się przydadzą)
Przypomnienie!
Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy Msze harcerskie, ale to prawobrzeże.
Spotykamy się w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Dąbiu o godzinie 10:00.
Do zobaczenia!