Zbiórka drużyny 04.03

Spotykamy się w najbliższą sobotę, 4 marca, na przystanku autobusowym Rondo Regana nż 31, o godzinie 10:00. Kończymy około godz. 15:00 w tym samym miejscu.

Na zbiórkę przychodzimy standardowo w mundurach zimowych i ubieramy się odpowiednio do pogody! Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne. Zabieramy ze sobą klasyczny ekwipunek, czyli kartę na stopień i Pakiet Biszkopta oraz karimatę na zastęp.

Jeżeli będzie to Twoja pierwsza zbiórka to koniecznie poinformuj o tym rodzica oraz – jeżeli możesz – przynieś ze sobą wydrukowaną próbę harcerza oraz wypełnioną przez rodzica Kartę Harcerza (uważaj, jest dwustronna!)

Pozostałe zbiórki w tym miesiącu:
– 11.03 zbiórki zastępów,
– 18.03 zbiórki zastępów,
– 25.03 zbiórka drużyny.