Czuwaj!
Zbliża się ostatnia przedświąteczna zbiórka drużyny – w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, spotykamy się na przystkanku przy rondzie Regana o godzinie 10:30. Zbiórka kończy się około godz. 13:30 w tym samym miejscu. Polecamy bardzo serdecznie dogadanie się, by chłopacy przyjechali zastępami przy użyciu komunkiacji miejskiej – nauka poruszania się po mieście jest ważną umiejętnością, którą trzeba nabywać!
Na zbiórkę ubieramy się odpowiednio do pogody, a zapewne będzie zimno! Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania możliwie ciemne. Natomiast jeżeli ktoś z Państwa przymierza się do zakupu munduru to prosimy o zapoznanie się zakładką UMUNDUROWANIE na naszej stornie.
Zabieramy ze sobą też:
- wypełnioną Kartę Harcerza (koniecznie kto jeszcze nie oddał) – dostępna w zakładce Pobieralnia
- wydrukowaną kartę na stopnień (Kartę biszopta, młodzika…) – dostępne w zakładce Pobieralnia. Jeżeli mamy już swoją to trzymajmy ją w prawej kieszeni bluzy mundurowej, tak by zawsze mieć ją ze sobą!
- pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)
- Karta obozowa – kto jeszcze nie oddał
- sekator (kto ma)
Natomiast w niedzielę, 2 kwietnia, od godzin przedpołudniowych do około 13:00 organiazowana będzie przedświąteczna akcja, którą harcerze będą wykonywać drużyną.
W razie potrzeby prosimy o kontakt z członkami kadry 🙂