Spotykamy się o 10:00 przy Jeziorze Szmaragdowym. Zbiórka będzie całodzienna, kończymy między 17:00 a 18:00 w miejscu rozpoczęcia zbiórki. Każdy zabiera ze sobą:
- maseczkę
- płyn do dezynfekcji
- 1 litr wody
- długopis, ołówek
- menażkę i sztućce
- pakiet biszkopta
- kartę na stopień