Zbiórka 11.11.2022 r.

Czuwaj!

W najbliższy piątek, 11 listopada, odbędzie się zbiórka Obwodu z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotykamy się o godzinie 8:45 na placu Solidarności (koło Bramy Królewskiej i filharmonii), koniec przewidywany jest około godziny 14:00 na Łasztownii.

Na zbiórkę przychodzimy w mundurach zimowych i ubieramy się odpowiednio do pogody (bluzy, kurtki). Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne.

  • wypełnioną Kartę Harcerza (kto jeszcze nie doniósł) – dostępna w zakładce Pobieralnia
  • wydrukowaną kartę na stopnień (Kartę biszopta, młodzika…) – dostępne w zakładce Pobieralnia P.S. Polecamy trzymać je w prawej kieszeni bluzy mundurowej, tak by zawsze mieć je na zbiórce 😉
  • pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)
  • coś niewielkiego do przekąszenia i picia