W sobotę o 9:40 (o 9:46 mamy autobus, więc nie można się spóźnić) spotykamy się na przystanku Wiślana. Koniec zbiórki ok. 15 nad Jeziorem Szmaragdowym.
Zabieramy:
- zgody COVID
- maseczkę
- prowiant
- kiełbaskę
- picie
- pakiet biszkopta
- kartę SKA
Na zbiórkę przychodzimy w mundurach zimowych (zadbajmy o jego kompetność).