Czuwaj!
Przed nami kolejna zbiórka drużyny – spotykamy się w najbliższą sobotę, 22 października, pod mostkiem nad Jeziorem Szmaragdowym (na końcu ul. Kopalnianej). Zbiórka zaczyna się o godzinie 10:00, a kończy około 14:30 w tym samym miejscu.
Na zbiórkę przychodzimy w mundurach zimowych i ubieramy się odpowiednio do pogody (bluzy, kurtki). Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne. Zabieramy ze sobą też:
- wypełnioną Kartę Harcerza – dostępna w zakładce Pobieralnia
- wydrukowaną kartę na stopnień (Kartę biszopta, młodzika…) – dostępne w zakładce Pobieralnia
- pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)