W czwartek spotykamy się o godz. 21:20 na dworcu PKP w Dąbiu.
Wyjeżdżamy pociągiem o godz. 21:36, dlatego ważne jest aby być punktualnie, planowo w Warszawie Zachodniej będziemy 6:35. Wracamy z biwaku w niedzielę, wyjeżdżamy o godz. 11:40 z Warszawy Zachodniej i przyjeżdżamy o 19 do Dąbia.
!!! ZABIERAMY LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ – PODBITĄ I PODPISANĄ !!!
Lista rzeczy do zabrania na biwak (Pakujemy się w jeden duży plecak turystyczny):
- Mundur zimowy – na wyjazd ubieramy się w mundur
- Mały plecak
- Śpiwór i karimata
- Ciepła kurtka, czapka, rękawiczki
- Buty trekingowe/zimowe
- Buty na zmianę (klapki, tenisówki itp.)
- Koszulki, bielizna, bielizna termiczna
- Polar/bluza/sweter
- Spodnie długie (oprócz spodni mundurowych)
- Artykuły higieniczne (ręcznik, płyn, szczoteczka, pasta, dezodorant)
- Kubek i niezbędnik
- Nóż
- Latarka
- Notatnik/Zeszyt + 2 długopisy
- Mały termos (opcjonalnie, ale polecane)
- Karty na stopnie i sprawności
- KTO NIE ODDAŁ – KARTY HARCERZA (BEZ TEGO NIE BĘDZIE MOŻLIWE UCZESTNICZENIE W WYJEŹDZIE)
- Jedzenie na podróż, 3 śniadania i 2 kolacje (chleb + coś do chleba)
- Kieszonkowe
Każdy zastępowy może zabrać jeden telefon z dostępem do internetu i aparatem. RESZTA NIE ZABIERA TELEFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. Jeśli jednak ktoś weźmie, sprzęt będzie konfiskowany przez kadrę na czas wyjazdu. Kadra nie bierze wtedy odpowiedzialności za konfiskowany sprzęt.
Dodatkowo poszczególne zastępy:
- Bieliki – cukier i keczup
- Sokoły – herbata i cytryny
- Jastrzębie – warzywa na posiłki
W razie pytań, kontaktu z dzieckiem w trakcie wyjazdu proszę się kontaktować z poszczególnymi członkami kadry drużyny:
- Stanisław Kabata (Drużynowy) – 792 859 823
- Oskar Grodek (Przyboczny) – 517 251 133
- Adam Romanowski (Przyboczny) – 665 687 230
- Adam Wawrzyniak (Przyboczny) – 515 580 821