Biwak w Warszawie 2021

W czwartek 2 XII spotykamy się o godz. 21:40 na dworcu PKP Szczecin Dąbie (pociąg odjeżdża o godz. 22:19). Wracamy z biwaku w niedzielę 5 XII i planowo przyjeżdżamy do Dąbia o 21:40.

!!! ZABIERAMY LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ – PODBITĄ I PODPISANĄ !!!

Lista rzeczy do zabrania na biwak (pakujemy się w jeden duży plecak turystyczny):

  • Mundur zimowy – na wyjazd ubieramy się w mundur
  • Mały plecak
  • Śpiwór i karimata
  • Ciepła kurtka, czapka, rękawiczki
  • Buty trekingowe/zimowe
  • Buty na zmianę (klapki, tenisówki itp.)
  • Koszulki, bielizna, bielizna termiczna
  • Polar/bluza/sweter
  • Spodnie długie (oprócz spodni mundurowych)
  • Artykuły higieniczne (ręcznik, płyn, szczoteczka, pasta, dezodorant)
  • Kubek i niezbędnik
  • Nóż
  • Latarka
  • Notatnik/zeszyt + 2 długopisy
  • Igła, nitki (biała, czerwona, granatowa)
  • Mały termos (opcjonalnie, ale polecane)
  • Karty na stopnie
  • Książeczkę sprawności (kto ma)
  • KTO NIE ODDAŁ – KARTY HARCERZA (BEZ TEGO NIE BĘDZIE MOŻLIWE UCZESTNICZENIE W WYJEŹDZIE)
  • Jedzenie na podróż, 3 śniadania i 2 kolacje (chleb + coś do chleba)
  • Kieszonkowe

Każdy zastępowy może zabrać jeden telefon z dostępem do internetu i aparatem. RESZTA NIE ZABIERA TELEFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. Jeśli jednak ktoś weźmie, sprzęt będzie konfiskowany przez kadrę na czas wyjazdu. Kadra nie bierze wtedy odpowiedzialności za konfiskowany sprzęt.

Dodatkowo poszczególne zastępy:

  • Bieliki – keczup, sery, herbaty
  • Puchacze – ogórki, pomidory, pasztety

W razie pytań, kontaktu z dzieckiem w trakcie wyjazdu proszę się kontaktować z poszczególnymi członkami kadry drużyny:

  • pwd. Oskar Grodek HO (drużynowy) – 517 251 133
  • ćw. Maciej Mazan (przyboczny) – 690 927 046
  • mł. Fabian Grodek (przyboczny) – 502 984 573