W czwartek 2 XII spotykamy się o godz. 21:40 na dworcu PKP Szczecin Dąbie (pociąg odjeżdża o godz. 22:19). Wracamy z biwaku w niedzielę 5 XII i planowo przyjeżdżamy do Dąbia o 21:40.
!!! ZABIERAMY LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ – PODBITĄ I PODPISANĄ !!!
Lista rzeczy do zabrania na biwak (pakujemy się w jeden duży plecak turystyczny):
- Mundur zimowy – na wyjazd ubieramy się w mundur
- Mały plecak
- Śpiwór i karimata
- Ciepła kurtka, czapka, rękawiczki
- Buty trekingowe/zimowe
- Buty na zmianę (klapki, tenisówki itp.)
- Koszulki, bielizna, bielizna termiczna
- Polar/bluza/sweter
- Spodnie długie (oprócz spodni mundurowych)
- Artykuły higieniczne (ręcznik, płyn, szczoteczka, pasta, dezodorant)
- Kubek i niezbędnik
- Nóż
- Latarka
- Notatnik/zeszyt + 2 długopisy
- Igła, nitki (biała, czerwona, granatowa)
- Mały termos (opcjonalnie, ale polecane)
- Karty na stopnie
- Książeczkę sprawności (kto ma)
- KTO NIE ODDAŁ – KARTY HARCERZA (BEZ TEGO NIE BĘDZIE MOŻLIWE UCZESTNICZENIE W WYJEŹDZIE)
- Jedzenie na podróż, 3 śniadania i 2 kolacje (chleb + coś do chleba)
- Kieszonkowe
Każdy zastępowy może zabrać jeden telefon z dostępem do internetu i aparatem. RESZTA NIE ZABIERA TELEFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH. Jeśli jednak ktoś weźmie, sprzęt będzie konfiskowany przez kadrę na czas wyjazdu. Kadra nie bierze wtedy odpowiedzialności za konfiskowany sprzęt.
Dodatkowo poszczególne zastępy:
- Bieliki – keczup, sery, herbaty
- Puchacze – ogórki, pomidory, pasztety
W razie pytań, kontaktu z dzieckiem w trakcie wyjazdu proszę się kontaktować z poszczególnymi członkami kadry drużyny:
- pwd. Oskar Grodek HO (drużynowy) – 517 251 133
- ćw. Maciej Mazan (przyboczny) – 690 927 046
- mł. Fabian Grodek (przyboczny) – 502 984 573