Czuwaj!
20 grudnia, czyli już w najbliższą sobotę odbędzie się zbiórka drużyny, po której będzie miała miejsce wigilia naszej drużyny. Na wigilię dodatkowo zaproszona jest 8 SDHek „Świt”, byłe kadry „Orląt” i „Świtu”, oraz KPH działające przy naszych drużynach.
Rozpoczynamy o godzinie 10:00 na przystanku Stary Szlak nż w Wielgowie. Zbiórkę zakończymy o godzinie 19:00 przy budynku rady osiedla w Wielgowie (ul. Bałtycka 35a).
Lista ekwipunku do zabrania na zbiórkę.
- ciepłe, ciemne, odpowiednie do pogody okrycie wierzchnie
- ciepłe picie i prowiant
- kubek i menażkę – na wigilię
- pakiet biszkopta
Wigilia prawobrzeża
O godzinie 16:00 w budynku rady osiedla w Wielgowie odbędzie się wigilia naszej drużyny. Obowiązuje umundurowanie harcerskie!
Na wigilie każdy zastęp ma przygotować
- 2 dowolne dania wigilijne (do wybrania przez zastępowych na grupie ZZtu)
- 2 obrusy/ceraty
Rzeczy wyżej wymienione zostaną przechowane na czas zbiórki w samochodzie wyznaczonej osoby z kadry drużyny. Prosimy dobrze zabezpieczyć dania!
Do zobaczenia!