Zbiórka rowerowa 05 kwietnia 2025

Czuwaj!
Już w najbliższą sobotę spotykamy się na zbiórce rowerowej drużyny. Spotykamy się o godzinie 10:00 w Płoni pod sklepem „Społem” (53°21’31.2″N 14°44’39.4″E). Zakończymy w Wielgowie przy SP13 około godziny 15:00.

Trasa prosta, ok. 25-30km z przewidzianą dłuższą przerwą na ognisko z kiełbaskami 😉

Rzeczy do zabrania:

  • sprawny rower
  • kask !!!
  • strój wygodny, odpowiedni do pogody
  • mundur w plecaku
  • pakiet biszkopta
  • kiełbaski na ognisko
  • apteczkę na zastęp
  • jak ktoś chce pompkę/dętkę

    Proporców nie zabieramy!

    Przypominamy o wypełnieniu nowych kart obozowych!

Do zobaczenia na miejscu! 😀

Druh Bartek będzie jechał na zbiórkę rowerem spod SP13 o 9:30 – ewentualnych chętnych zapraszam do spotkania się pod szkołą. (Pamiętaj, że to dodatkowe kilometry! 😉 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *