Zbiórka Szczepu 30.11

Czuwaj!

W sobotę odbędzie się Święto Szczepu. Udajemy się na głębokie.

Drużyna spotykamy się o 10:40 na Basenie Górniczym.

Sokoły – autobus C z przystanku Załom Kościoł o 10:19

Bieliki – autobus 73 z przystanku Wielgowo Borsucza o 10:19

Z basenu pojedziemy dalej razem drużyną nad jezioro Głębokie.

Zapisani rodzice są zaproszeni na godz. 14:30 nad Goplanę na obiad i dalsze obchody

Planowany koniec o godz. 17:30 – powrót we własnym zakresie (rodzice + syn)

Zbiórka jest DARMOWA.

Ubieramy się ciepło i w zimowe mundury, Pamiętajcie o zbiórce pakiecie biszkopta!

Do zobaczenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *