Czuwaj!
Kolejna zbiórka drużyny już przed nami – spotykamy się w najbliższą sobotę, 23 września, na przystanku Słupska nż, niedaleko przejazdu kolejowego na ul. Tczewskiej (mapka poniżej). Zbiórka zaczyna się o godzinie 10:00, a kończy około 14:30 nieopodal, na przystanku Junaków nż.
Na zbiórkę przychodzimy w mundurach letnich i ubieramy się odpowiednio do pogody (bluzy, kurtki).
Jeżeli to Twoja pierwsza zbiórka i nie posiadasz jeszcze munduru, ubierz się w ubrania „do lasu”, do pobrudzenia, możliwie ciemne.
Zabieramy ze sobą też:
- wypełnioną Kartę Harcerza – dostępna w zakładce Pobieralnia
- wydrukowaną kartę na stopnień lub kartę biszkopta (dla nowych) – dostępne w zakładce Pobieralnia
- pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej (na telefonie pod tym wpisem)
- coś niewielkiego do jedzenia i picia
Ponownie, jeżeli to Twoja pierwsza zbiórka, nie musisz wypełniać i przynosić żadnych dokumentów – przyjdź, zobacz i przekonaj się, a jeżeli Ci się spodoba, to potrzebne dokumenty doniesiesz na następną zbiórkę 😉
Jeżeli Ty lub Twoi rodzice mają pytania śmiało kontaktuj się z naszą kadrą, a w szczególności z druhem Maćkiem, pod numerem telefonu 690927046.