Już w najbliższą sobotę odbędzie się coroczna zbiórka hufca z okazji dnia św. Jerzego. Będzie to świetna okazja, by poznać inne osoby z naszego hufca, a także dowiedzieć się nieco o nas samych. W czasie zbiórki odbędzie się również turniej o miano Najlepszego Zastępu Hufca. Jest to powrót do dawnej tradycji, którą warto dalej kultywować.
Zbiórka rozpocznie się o godzinie 13:00 pod Zamkiem Książąt Pomorskich, więc spotykamy się o godzinie 12:40 na przystanku tramwajowym Wyszyńskiego, bez możliwości spóźnień. Prosimy, aby zastępy wspólnie dotarły na miejsce, najlepiej komunikacją miejską. Zbiórka zakończy się o godzinie 19:00 na pętli Głębokie.
Ekwipunek na zbiórkę:
- Pakiet biszkopta
- W pełni skompletowana apteczka zastępu
Z racji na sprzyjającą pogodę uda nam się sprostać tradycji i na zbiórce stawiamy się w mundurach letnich (krótkie spodnie, getry i wywijki).