Zbiórka 12.03.2022 r.

Czuwaj!

Przed nami kolejna zbiórka drużyny – spotykamy się w sobotę, 12 marca, pod mostkiem nad Jeziorem Szmaragdowym (koniec ul. Kopalnianej). Zbiórka zaczyna się o godzinie 10:00, a kończy około 14:30 w tym samym miejscu.

Na zbiórkę przychodzimy dalej w mundurach zimowych (pamiętajny o jego kompletności) i ubieramy się odpowiednio do pogody. Jeżeli nie posiadamy jeszcze munduru ubieramy się w ubrania „do lasu”, możliwie ciemne. Zabieramy ze sobą:

  • wypełnioną Kartę Harcerza (kto nie oddał na ostatniej zbiórce) – dostępna w zakładce Pobieralnia
  • wydrukowaną kartę na stopnień (Kartę biszopta, młodzika…) – dostępne w zakładce Pobieralnia
  • Pakiet biszkopta – opisany w kolumnie po prawej w zakładce Pobieralnia
  • Kompas (kto posiada)