Zbiórka rozpocznie się w sobotę o godz. 9:30 na przystanku Stary Szlak.
Zabieramy:
- maseczkę
- zgodę COVID
- kartę harcerza (jeśli ktoś nie oddał)
- prowiant
- picie
- kiełbaskę
- pakiet biszkopta
Jako że prognoza pogody nie jest zła, zapraszam również rodziców na wspólne ognisko z kiełbaskami o godz. 13 nad rzeką Płonią (koordynaty GPS: 53.374244,14.728117). Będzie to forma zebrania, gdzie omówimy pracę w najbliższym roku harcerskim. Prosiłbym również rodziców o zabranie ze sobą maseczki. Jeśli ktoś z rodziców nie będzie miał możliwości dotarcia na zebranie to prosiłbym o taką informację. Koniec zbiórki o godz. 14 w miejscu ogniska nad Płonią.