Czuwaj!
29 listopada, czyli już w najbliższą sobotę będziemy świętować 35-lecie szczepu.
Rozpoczynamy o godzinie 9:30 na placu Adama Mickiewicza w Szczecinie kończymy o godzinie 14:00 w SOSW NR 2 UL. JAGIELLOŃSKA 65. Dojazd i powrót we własnym zakresie.
Co zabrać?
- ciepłe, ciemne okrycie wierzchnie
- ciepłe picie i prowiant
- pakiet biszkopta w tym NOTES + DŁUGOPIS i KOMPAS
- piórnik z kolorowymi kredkami/pisakami!
BAL – dotyczy ZZtu (zastępowi i podzastępowi)
Wieczorem, po zbiórce odbędzie się bal dla kadr, wędrownictwa i ZZtów. Rozpoczniemy o 19:00 przy ul. Jagiellońskiej 65. Obowiązuje strój elegancki – jak przystało na bal 😉
Jak można zauważyć, pomiędzy końcem zbiórki, a balem jest 5h czasu. Spokojnie – zorganizujemy zajęcie dla chłopaków idących na bal – reszta może udać się do domu 😉
KOSZT BALU TO 10zł OD OSOBY – płatne na miejscu gotówką.
Co zabrać?
- legitymacje + karta SKA
- strój na bal (w plecaku)
- dobry humor 😉
- śpiwór i karimata
- artykuły higieniczne
- menażka
- strój na następny dzień
Rodziców prosimy o przeczytanie ważnych informacji na grupie na WhatsAppie!
Po zakończeniu balu udamy się na spoczynek na miejscu. Rano wyruszymy razem z innymi ZZtami na specjalną zbiórkę zorganizowaną przez WOT (w tym survival, ogniska, pozyskiwanie pożywienia/wody czy medycyna)
Zalecany ekwipunek: nóż, krzesiwo, kompas, rękawiczki.
Całość zakończy się w niedzielę o 15:00 nad jeziorem Szmaragdowym – powrót we własnym zakresie.
Do zobaczenia!
Każdy wpis to mała przygoda – gratulacje.Dobrze się to czytało. Treść dobrze wyważona – nie za dużo, nie za mało. Warto mieć taki blog pod ręką, kiedy ma się przesyt informacji, a szuka się czegoś bardziej osobistego ale i konkretnego.